Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2020 15:57
Steam Game Festival
404V

Steam Game Festival zaprezentuje ponad 40 gier. Wydarzenie pokaże nadciągające perełki

Steam szykuje graczy na nowe produkcje i w ramach „Festiwalu” zainteresowani sprawdzą ponad 40 produkcji. Wydarzenie pozwoli zainteresowanym przetestować nowe gry, które trafią na rynek dopiero po pewnym czasie.

O godzinie 18:00 rozpocznie się dzisiaj Steam Game Festival. Jest to specjalne wydarzenie organizowane przez Valve, dzięki któremu gracze otrzymają dostęp do wciąż rozwijanych produkcji. W prostych słowach – deweloperzy zaprezentują wersje demonstracyjne i zachęcą potencjalnych klientów do sprawdzenia ich propozycji.

W Steam Game Festival pojawi się ponad 40 nowych tytułów, ale tak naprawdę nie wiemy, jakie pozycje zostaną udostępnione. Wszystkie szczegóły zostaną ujawnione przez Valve, więc jeśli macie ochotę sprawdzić kilka nowych perełek – szykujcie się na zabawę.

Valve organizuje wydarzenie, które zapoczątkował Geoff Keighley – organizator The Game Awards zaproponował podobną akcję podczas swojej imprezy. Jest to szansa dla graczy, którzy nie mogą pojawić się na imprezach branżowych, a chcą sprawdzić, jakie gry zmierzają na rynek.

Sprawdźcie ciekawe informacje:

Źródło: Steam

Tagi: steam Steam Game Festival valve