Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2020 15:30
Wiedźmin Kristofer Hivju
760V

Wiedźmin pod kwarantanną. Kristofer Hivju z pozytywnym wynikiem na koronawirusa

Najnowszy nabytek ekipy „Wiedźmina” jest zakażony koronawirusem. Kristofer Hivju musiał poddać się kwarantannie, ale aktor miał okazję nagrywać sceny z między innymi Henrym Cavillem, więc cała obsada serialu platformy Netflix musi poddać się leczeniu.

Prace na planie „Wiedźmina” od Netflix zostały przerwane na początku tygodnia, ale właśnie otrzymaliśmy nową wiadomość, która potwierdza powagę sytuacji. Kristofer Hivju, gwiazdor „Gry o Tron” i nowy nabytek streamingowego giganta, potwierdził, że jest jednym z zarażonych koronawirusem. Aktor musiał udać się na kwarantannę, jednak to dopiero początek problemów.

Netflix potwierdził dziennikarzom Deadline, że zamierza przeprowadzić „głębokie oczyszczanie” planu filmowego w Arborfield Studios. Rzecznik platformy podkreśla, że produkcję wstrzymano jeszcze przed wiadomością od aktora:

„Wstrzymaliśmy produkcję, zanim się o tym dowiedzieliśmy, ale na wszelki wypadek natychmiast zamkniemy biura produkcyjne i Arborfield [studio] oraz zorganizujemy głębokie czyszczenie i dezynfekcję.”

Teraz Netflix nawiązuje kontakt z osobami, które mogły pojawić się na planie. Firma zaleca samokwarantannę i kontrolowanie stanu zdrowia. Wcześniej pojawiły się informacje, według których Henry Cavil, Freya Allan oraz Anya Chalotra nagrywali wspólne sceny z aktorem, więc główny człon ekipy zostanie przebadany przez lekarzy.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/03/16/netflix-to-conduct-a-thorough-disinfection-at-the-witcher-set-after-kristofer-hivju-tests-positive-for-coronavirus/

Tagi: Kristofer Hivju Netflix wiedźmin wiedźmin netflix