Iza Łęcka Iza Łęcka 16.03.2020 07:32
Co nowego na HBO
1736V

HBO potrzebuje wielu hitów. Stacja prezentuje ramówkę na 2020 rok

HBO pracuje nad powrotem serii „Gra o tron”, będzie emitować serial „The Last of Us”, ale co zobaczymy w 2020 roku? Stacja przygotowała materiał dla widzów HBO i HBO GO. Zobaczcie nowości oraz powracające produkcje.

Jak żyć po zakończeniu „Gry o tron”? HBO stale musi zadawać sobie to pytanie chcąc zapewnić swoim widzom nowe i urzekające serie. To nie jest łatwe zadanie, ponieważ stacja przez lata posiadała w swoim katalogu hit, który zbierał pochwały od widzów z całego świata – jedynie ostatni sezon stanowił wypadek przy pracy, ale nawet negatywne opinie nie były dla HBO wielkim problemem, gdyż serial cieszył się rekordowym zainteresowaniem.

W 2020 roku HBO spodziewajmy się między innymi: „The Plot Against America”, „The Undoing”, „Bad Education”, „I Know This Much Is True”, „The Third Day”, „Lovecraft Country” oraz „We’re Here”. Wciąż jednak możemy zadać sobie pytanie, czy wspomniane produkcje spotkają się z aż tak znakomitym odbiorem i zaskarbią sobie uznanie widzów? Raczej nie na miarę popularności „Gry o tron”, choć HBO najczęściej może poszczycić się wysoką jakością prezentowanych produkcji.

W tym roku możemy wyczekiwać jeszcze powrotów takich serii jak „Westworld” (sezon 3 startuje już dzisiaj), „Insecure”, „My Brilliant Friend”, „Succession”, „Euphoria”, „Barry” czy też „The Righteous Gemstones”, ale w zasadzie jedynie ten pierwszy zalicza się do grona tych najpopularniejszych.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: YouTube.com

Tagi: co nowego na hbo co nowego na hbo go hbo hbo go