Iza Łęcka Iza Łęcka 12.03.2020 21:30
Overwatch, Verdun i NASCAR Heat 4 na Xbox
464V

Overwatch, Verdun i NASCAR Heat 4 za darmo na Xbox One. Microsoft zaprasza na darmowy weekend

Microsoft kontynuuje sympatyczną akcję oferującą graczom gry za darmo na weekendy. W najnowszej ofercie możemy sprawdzić aż trzy produkcje – zapowiada się idealny moment na wypróbowanie Overwatch, który będzie rozwijany przez wiele kolejnych lat.

Microsoft systematycznie zaprasza na darmowe weekendy w różnych produkcjach. Te regularne akcje stanowią dobrą okazję do wypróbowania gier, które następnie trafiają do nowych promocji – klienci mogą kontynuować rozgrywkę decydując się na zakup tytułu w korzystniejszej cenie.

3 gry z darmowym weekendem na Xbox One

Nadchodzący weekend dla wielu graczy może upłynąć pod znakiem trzech gier: Overwatch, Verdun i NASCAR Heat 4 będą dostępne za darmo. Szczególnie dobrą opcją może okazać się tytuł Blizzarda – pomimo widma nadciągającej kontynuacji, deweloperzy potwierdzili, że strzelanka będzie wspierana licznymi aktualizacjami. Oba tytuły będą dzielić serwery. 

Verdun to sieciowy FPS osadzony w realiach I wojny światowej, który jednak nie podbił rankingów. Shooter zebrał oceny na poziomie 46-56% (konsolowe wydanie). Lepsze noty osiągnął natomiast NASCAR Heat 4 (70-74%), jednak wyścigi mają swój specyficzny klimat.

Cała oferta darmowego weekendu jest dostępna dla abonentów Xbox Live Gold.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/03/12/free-play-days-nascar-heat-4-verdun-overwatch/

Tagi: darmowy weekend Microsoft promocja xbox one