Assetto Corsa Competizione już wkrótce na konsolach. Zwiastun i data premiery nowych wyścigów

News
1267V
Assetto Corsa Competizione już wkrótce na konsolach. Zwiastun i data premiery nowych wyścigów
Wojciech Gruszczyk | 11.03.2020, 15:47

Kunos Simulazioni jest w końcu gotowe od ujawnienia szczegółów konsolowego wydania Assetto Corsa Competizione. Gra przyjedzie w połowie roku i będzie dostępna na PlayStation 4 i Xboksach One.

Assetto Corsa Competizione przyjedzie na PlayStation 4 i Xboksa One już 23 czerwca 2020 roku. Twórcy zakończyli główne prace nad grą i produkcja będzie dostępna w cyfrowym oraz fizycznym wydaniu. Jeśli zdecydujecie się nabyć tytuł przed premierą, to otrzymacie rozszerzenie zatytułowane Intercontinental GT Pack DLC.

Dodatek będzie rozbudowany, ponieważ zapewni dostęp do czterech międzynarodowych torów (Kyalami Grand Prix Circuit (RPA), Suzuka Circuit (Japonia), Weathertech Raceway Laguna Seca (Stany Zjednoczone) i Mount Panorama Circuit (Australia)) oraz 45 nowych malowań do samochodów, 30 nowych zespołów i 50 nowych kierowców, a także zupełnie nowe tryby gry.

Deweloperzy obiecują bardzo rozbudowaną symulację, która pozwoli graczom mierzyć się z licznymi wyzwaniami – już pierwsza Assetto Corsa pokazała, że studio przygotowuje grę dla wiernych fanów symulacji i podobną sytuację zobaczymy w przypadku kontynuacji.

Aktualnie Assetto Corsa Competizione jest dostępne na Steam, gdzie zbiera „bardzo pozytywne” recenzje (84%).

Sprawdźcie kolejne informacje o grze:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych