Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2020 16:05
The Last of Us
5237V

Serial The Last of Us ze znanymi bohaterkami. Neil Druckmann potwierdza obsadę

W serialu „The Last of Us” nie zabraknie znanych bohaterów. Ellie i Joel spotkają postacie, które dobrze znamy dzięki produkcji z PS3. Neil Druckmann wspomniało obsadzie serialu.

Neil Druckmann kończy właśnie prace nad The Last of Us 2, ale twórca uniwersum może już małymi krokami zwiastować przyjemności przygotowane na kolejne lata. Wiceprezes Naughty Dog postanowił wczoraj w ciekawy sposób świętować dzień kobiet.

Twórca podał dalej materiał HBO prezentujący kobiety z seriali HBO i dodał, że teraz stacja może dysponować także historiami Ellie, Riley, Tess, Marlene, Marii oraz jednej, wciąż niepotwierdzonej postaci – bardzo możliwe, że będzie ona związana z The Last of Us 2.

W serialu zobaczymy wiele znanych bohaterek i będzie to na pewno ciekawe rozbudowanie wydarzeń, które tak dobrze poznaliśmy w pierwszej grze jeszcze za czasów PS3. Autorzy chcą jeszcze powiązać historię z The Last of Us 2, ale trudno aktualnie powiedzieć, jak będzie prezentował się scenariusz.

Trzeba przyznać, że autorzy mają ogromne pole do popisu, ponieważ przygoda może w ciekawy sposób rozszerzyć opowieść oferując nowe spojrzenie na kilka wątków.

Przeczytaj koniecznie także:

Źródło: Neil Druckmann

Tagi: Naughty Dog Neil Druckmann serial the last of us