Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.03.2020 17:20
Scooby-Doo! nowy zwiastun filmu
488V

Scooby-Doo! na nowym zwiastunie. Znani bohaterowie powracają na duży ekran

Do Internetu trafił finałowy zwiastun, który przedstawia zbliżający się film animowany o najpopularniejszym psim detektywie i paczce jego przyjaciół. 

Scooby-Doo to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów popkultury. Psiak od dekad porywa widzów- zarówno tych najmłodszych, jak i starszych. Nie dziwi więc, że każda kolejna produkcja opowiadająca o jego perypetiach cieszy się ogromnym zainteresowaniem. 

Podobnie jest z filmem, który ma zadebiutować w kinach na całym świecie już 15 maja tego roku. Animacja opowie w dużej mierze o początkach przyjaźni bohaterów oraz ich pierwszych rozwiązanych wspólnie sprawach. Wszystko to przedstawione będzie w świetnej oprawie wizualnej, co bez wątpienia zachęca do seansu. 

W Internecie wylądował właśnie najnowszy zwiastun, który przedstawia sporo nowych scen, względem poprzedniego. Widzimy między innymi szerszy zarys fabuły bieżących wydarzeń. Najnowszy materiał, w przeciwieństwie do listopadowego, skupia się bardziej na teraźniejszości. Wszyscy zainteresowani powinni go zobaczyć. Zdecydowanie warto! 

Interesujesz się kinem? Sprawdź koniecznie nasze ostatnie recenzje:

Źródło: YouTube

Tagi: film Scooby-Doo Warner. Bros