Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 07.03.2020 14:21
tlou 2
9560V

Figurka Ellie z edycji kolekcjonerskiej The Last of Us 2 na zdjęciach. Nie wygląda to dobrze

W sieci pojawiła się aukcja na ebayu - sprzedający wystawił oryginalną figurkę przedstawiająca Ellie, wchodząca w skład edycji kolekcjonerskiej The Last of Us 2.

The Last of Us: Part II to zdecydowanie najgorętsza premiera pierwszej połowy 2020 roku. Posiadacze konsol PlayStation 4 z niecierpliwością czekają na 29 maja, dzień, w którym będą mogli zapoznać się z kontynuacją przygód Ellie oraz Joela, głównych bohaterów pierwszej odsłony survival horroru.

Amerykańskie studio Naughty Dog pokusiło się o wydanie kilku edycji The Last of Us - oprócz podstawowej możemy zamówić kolekcjonerską, która została wyceniona na ponad 800 złotych - w jej skład wejdzie gra, oficjalna figurka Ellie oraz kilka innych, mniej wartościowych upominków.

Do sieci wyciekły zdjęcia owej figurki za sprawą aukcji na ebayu - sprzedający zapewnia, że statuetka głównej bohaterki drugiej części jest w pełni oryginalna. Została ona wyceniona w przeliczeniu na niespełna 1500 złotych. Sprzedający nie zapomniał o zdjęciach, które miałyby zachęcić potencjalnego kupca do nabycia figurki, lecz sam osobiście nie jestem pewny czy zachęca. Według mnie figurka wygląda przeciętnie, a szczególnie razi słabe wykonanie twarzy bohaterki. Zerknijcie sami.

Źródło: ebay

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II