Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 07.03.2020 16:10
ats 2
725V

American Truck Simulator. Nowe screeny z nadchodzącego DLC Idaho ukazują tabliczki informacyjne

Twórcy American Truck Simulator 2 udostępnili nowe screeny, które pokazują tabliczki informacyjne przedstawiające informacje o danym amerykańskim miejscu, które przyjdzie nam zwiedzić podczas jazdy po miastach wchodzących w skład rozszerzenia Idaho.

American Truck Simulator to jeden z najciekawszych symulatorów na rynku gier komputerowych. Czeskie studio odpowiadające za ową grę stopniowo dodaje nową darmową, jak i płatną zawartość. Większe rozszerzenie wymagające dużo pracy są płatne, lecz zdecydowanie warto je nabyć ze względu na zwiedzenie nowych, pięknych miast oraz samo wsparcie Czechów, którzy wykonują świetną robotę przy American Truck Simulator, jak i Euro Truck Simulator 2.

Najnowsze rozszerzenie do American Truck Simulator wprowadzi stan Idaho, w którego skład wejdą lokacje, poboczne drogi oraz autostrady, po których mieli przyjemność jeździć rdzenni Amerykaninie. Owe DLC doda ponad 300 punktów historycznych, które wprowadzą graczy w amerykański klimat. Każdy z nich przedstawi krótki tekst historyczny, które miało miejsce właśnie w tym miejscu.

SCS Software pokusiło się także o wypuszczenie kilku zrzutów ekranów ukazujących tabliczki informacyjne, z których przyjdzie nam korzystać już niedługo - możecie je obejrzeć poniżej.

Źródło: Steam

Tagi: American Truck Simulator Excalibur Publishing SCS Software