Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.03.2020 08:45
Wolcen: Lords of Mayhem ze świetną sprzedażą
655V

Wolcen: Lords of Mayhem przekroczył milion sprzedanych kopii. Konkurent Diablo ze świetnym miesiącem

Najnowsza produkcja francuskiego studia, która ma stanowić konkurencję dla innych produkcji z gatunku hack and slash, osiąga świetne wyniki sprzedażowe.

Wolcen: Lords of Mayhem to bardzo ciekawy tytuł od francuskiego WOLCEN Studio, który kierowany jest do wszystkich fanów produkcji w stylu Diablo. I choć gier tego typu powstaje całe mnóstwo, to ta konkretna wydaje się mieć znacznie większy potencjał od wielu jej podobnych. 

Debiut projektu przypadł na 13 lutego i trzeba przyznać, że pierwsze tygodnie są niezwykle udane. Studio przekazało, że do dziś rozeszło się już ponad milion kopii! Dowiedzieliśmy się także, że wszyscy gracze spędzili w grze już przeszło 17 milionów godzin, co pokazuje, że potrafi ona wciągnąć. 

Twórcy poinformowali, że pierwsze cztery miesiące poświęcone będą nanoszeniu poprawek i polerowaniu gry, aby wyzbyć się jak największej liczby błędów. Zaraz po tym studio zamierza skupić się na dostarczaniu nowej zawartości, a gracze otrzymają czwarty akt przygody, aby kontynuować fabularną historię. 

Jeśli nie mieliście okazji zetknąć się z rzeczonym tytułem wcześniej, to rzućcie okiem na premierowy zwiastun, który pokazano nam jeszcze przed debiutem:

Lubisz produkcje tego typu? Sprawdź też:

 

Źródło: https://twinfinite.net/2020/03/wolcen-lords-of-mayhem-hits-1-million-sales-inside-its-first-month/

Tagi: WOLCEN Studio Wolcen: Lords of Mayhem