Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2020 21:26
PS4 gry marzec
643V

PS4 ze świetnymi grami. Sony promuje najciekawsze produkcje miesiąca

Sony opublikowało listę produkcji, obok których posiadacze PS4 nie mogą przejść obojętnie. Firma wybiera trzy pewniaki oraz proponuje dodatkowe tytuły. Sprawdźcie listę.

W marcu na każdej platformie zadebiutują fantastyczne produkcje – nasi czytelnicy najbardziej czekają na DOOM Eternal. Gra id Software zebrała 26% głosów społeczności w Kalendarzu Gracza i pewnie nie jest to przypadek, że nawet Sony wymienia ten tytuł na swojej liście na pierwszym miejscu

PS4 – gry, w które musisz zagrać w marcu

  1. DOOM Eternal (20.03) - Załóż pancerz Slayera, chwyć za cały arsenał broni i przebij się przez piekło na Ziemi – DOOM powraca na PS4.
  2. MLB 20 The Show (17.03) - Ruszaj do najwyższej ligi i przejdź do historii baseballu – czekają nowe sposoby na grę, bardziej zaciekła rywalizacja i jeszcze większe nagrody.
  3. Nioh 2 (13.03) - Uwolnij swój mrok w brutalnej epoce Sengoku w Japonii i używaj niszczycielskich mocy Yokai, aby walczyć z bezlitosnymi demonami.

Jak widać mamy tutaj kandydata do strzelanki roku, jedną z najpopularniejszych sportówek ze Stanów Zjednoczonych i niezwykle wymagającą przyjemność z Japonii. Trzy gry i w tym dwa ekskluzywne tytuły to naprawdę przyjemne propozycje. Szczerze mówiąc – ja wybieram z tego zestawienia DOOM-a oraz Nioh 2.

Sony poleca również jeszcze dwa tytuły – gracze zdaniem korporacji powinni sprawdzić Persona 5 Royale oraz Spellbreak. Ta druga pozycja została określona jako „ukryta perełka”, z którą w zasadzie już teraz mogą zapoznać się wszyscy posiadacze PS4, ale warto podkreślić, że aktualnie gra jest dostępna podczas testów beta, do których dostęp można wykupić płacąc za jeden z pakietów. Później produkcja będzie dostępna w modelu biznesowym free-2-play.

W co zagracie w marcu z tej listy?

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.playstation.com/pl-pl/explore/this-month-on-playstation/

Tagi: playstation 4 ps4 sony