Iza Łęcka Iza Łęcka 06.03.2020 08:45
Empire of Sin
463V

Empire of Sin trafi do Polski w pudełkach. Obiecująca gra Brendy Romero ma wydawcę

Empire of Sin elektryzuje graczy z całego świata. Tytuł przygotowywany przez Romero Games zapowiada się na jedną z ciekawszych produkcji 2020 roku. Dzisiaj możemy potwierdzić, że gra ma w Polsce wydawcę, który zadba o wydanie pudełkowe.

Empire of Sin to strategiczna produkcja przygotowana przez Romero Games i Paradox Interactive. Twórcy przeniosą graczy do bezwzględnego przestępczego półświatka Chicago lat 20. XX wieku. Tytuł oficjalnie zmierza na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz PC, a dla zainteresowanych mamy dobrą wiadomość – w Polsce kupimy grę w pudełkach.

Koch Media Poland zadba o dostarczenie na rynek fizycznego wydania. Gracze mogą liczyć na płyty w dniu premiery. Jak na razie nie posiadamy szczegółów dotyczących lokalizacji, jednak wydawca dostarcza polskie wydania w każdej możliwej grze.

Premiera Empire of Sin odbędzie się jeszcze w tym roku, więc wkrótce powinniśmy spodziewać się świeżutkich materiałów prezentujących rozgrywkę. Wszystkie dotychczas publikowane treści są przesiąknięte gęstą atmosferą gangsterskiego świata, w którym to nie tylko naszym zadaniem będą turowe taktyczne pojedynki, ale i ekonomiczne planowanie swoich posunięć - wszystko to, by w ciężkich czasach prohibicji przejąć kontrolę nad przestępczym półświatkiem.

Poniżej możecie sprawdzić jeden ze zwiastunów Empire of Sin:

Sprawdźcie kolejne informacje o Empire of Sin:

Tagi: Empire of Sin Paradox Interactive Romero Games