Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2020 22:30
Czarownica 2
384V

Czarownica 2 już na Blu-ray i DVD. Zwiastun zapowiada atrakcje

„Czarownica 2” z Angeliną Jolie w roli głównej trafiła do kin pod koniec 2019 roku, ale już teraz możemy spodziewać się historii na Blu-ray i DVD. Widzowie w swoich domach mogą zapoznać się z wielką przygodą wyreżyserowaną przez Joachima Rønninga.

„Czarownica 2” to kolejna wysokobudżetowa produkcja Disneya. Wyprodukowanie filmu kosztowało 185 mln dolarów, a z samych biletów zarobiono 491,7 mln dolarów. Nadszedł czas na zaproponowanie opowieści kolejnym odbiorcom – historia właśnie wylądowała na nośnikach Blu-ray i DVD.

Disney postanowił kontynuować alternatywną historię słynnej czarownicy – w pierwszej części poznaliśmy nową opowieść o Diabolinie. Czarownica była kiedyś zakochana w człowieku, ale została zdradzona przez ukochanego i pozbawiona skrzydeł, a tym samym mocy. W nagrodę zasiadł on na tronie, a żądna zemsty Diabolina rzuciła klątwę na królewską córkę.

Nowa historia rozwija wątek relacji Diaboliny i Aurory, których miłość zostaje wystawiona na próbę. Ślub Aurory i księcia Filipa jest szansą na zjednoczenie pomiędzy Knieją a sąsiednim Królestwem Ulstead, ale mroczne siły nie chcą dopuścić do tych wydarzeń i zakończenia walki pomiędzy zwaśnionymi krainami.

„Czarownica 2” została wyreżyserowana przez Joachima Rønninga, urodzonego w Norwegii twórcy znakomitych filmów „Wyprawa Kon-Tiki”, „Max Manus” oraz superprodukcji „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. W głównych rolach powróciły zdobywczyni Oscara Angelina Jolie („Przerwana lekcja muzyki”) oraz jako jej filmowa córka chrzestna Elle Fanning („Somewhere. Między miejscami”), zaś do słynnego duetu, tym razem w roli czarnego charakteru, dołączyła trzykrotnie nominowana do Oscara Michelle Pfeiffer („Niebezpieczne związki”). W obsadzie znaleźli się również Harris Dickinson (serial „Trust”), Sam Riley („Control”), nominowany do Oscara Chiwetel Ejiofor („Zniewolony”), Ed Skrein („Deadpool”), Robert Lindsay („Lemur zwany Rollo”), David Gyasi („Interstellar”), Jenn Murray („Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”), Juno Temple („Pokuta”), nominowana do Oscara Imelda Staunton („Vera Drake”) oraz Warwick Davis („Willow”).

Teraz historia jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych – „Czarownica 2” jest już w sprzedaży na Blu-ray i DVD. Tak prezentuje się lista dodatków na Blu-ray:

  • Legenda Dzieci Nocy;
  • Wesele Aurory;
  • Gdybyś miała skrzydła; 
  • Czarownica 2 - efekty specjalne;
  • Sceny rozszerzone;
  •  Wpadki z planu i gagi;
  • Teledysk "You Can't Stop The Girl" w wykonaniu Bebe Rexha

Na naszym portalu możecie również sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: czarownica czarownica 2 disney