Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2020 18:31
Skater XL
778V

Skater XL trafi na PS4. Sony potwierdza nowe wydanie

Easy Day Studios nawiązało współpracę z Sony, na mocy której gracze z PlayStation 4 mogą czekać na Skater XL. Produkcja zawędruje na cztery platformy i jedną z nich będzie właśnie PS4.

Na aktualnej generacji nie często mamy okazję oglądać nowe gry podejmujące temat jeżdżenia na deskorolce, więc dobrze, że Easy Day Studios potwierdziło przygotowanie kolejnej wersji Skater XL. Tytuł był już wcześniej zapowiedziany na Xboksa One, Nintendo Switcha oraz komputery osobiste, a teraz na blogu Sony pojawiła się zapowiedź jeszcze jednego wydania.

Skater XL jest dostępny w programie Wczesnego Dostępu na Steam i aktualnie produkcja może pochwalić się „bardzo pozytywnymi” recenzjami – 83% z 3281 graczy wychwala produkcję.

Produkcja jest chwalona za system jazdy, który został podobno dopracowany i ma zapewniać sporo frajdy. Dużym problemem Wczesnego Dostępu jest skromna zawartość oraz błędy, ale właśnie po to jest ten program, by deweloperzy mogli prezentować wycinek gry i jednocześnie naprawiać znalezione błędy.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Tagi: Easy Day Studios Skater XL