Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2020 15:29
Połączeni
1269V

Połączeni to nowa animacja od twórców Spider-Man Uniwersum. Sony zaprezentowało zwiastun

Sony Pictures zaprezentowało zwiastun nowego filmu animowanego. „Połączeni” trafi do kin jeszcze w tym roku – jest to duża produkcja przygotowana przez twórców oscarowego Spider-Mana.

Sony Pictures właśnie opublikowało pierwszy zwiastun filmu animowanego zatytułowanego „Połączeni”. Twórcy przygotowali tym razem historię o codziennej walce rodzin, które muszą mierzyć się z trudną relacją na linii rodzice-dzieci.

Opowieść skupia się na Katie Mitchell, która przed wyruszeniem na studia musi przetrwać wycieczkę z rodziną. Jej ojciec – Rick – nie potrafi pogodzić się z utratą dobrych kontaktów ze swoją ukochaną, więc postanawia wzbudzić w niej stare emocje. Sytuacja jednak nabiera rozpędu, gdy podczas podróży roboty rozpoczynają swoje powstanie – rodzina Mitchellów zostanie wystawiona na próbę i będzie musiała walczyć nie tylko o swoją miłość, ale również o cały świat.

Pierwszy zwiastun „Połączonych” wygląda naprawdę ciekawie i pewnie znajdą się chętni na taką animację. Za produkcję odpowiadają reżyser Mike Rianda („Wodogrzmoty Małe”) oraz producenci Phil Lord i Christopher Miller („Spider-Man Uniwersum”, „LEGO Przygoda”).

Premiera filmu odbędzie się 25 września.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: połączeni sony sony pictures trailer zwiastun