Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2020 20:49
łóżko dla graczy
3371V

Łóżko dla graczy zapewni pełną wygodę. Japończycy zachęcają do „zamieszkania w łóżkach”

Krzesła dla graczy są już przeżytkiem. W Japonii są zbierane zamówienia na cały zestaw, dzięki któremu zapomnicie o wychodzeniu z łóżka – gracze otrzymają dostęp do wielu uciech i jednocześnie będą mogli ogrywać swoje ulubione produkcje.

Japońska firma Bauhutte rozbudowała swój asortyment oferując kilka dodatkowych mebli, dzięki którym gracze mogą stworzyć wyjątkowe miejsce do grania. Firma oferuje dostosowane biurko, specjalne szafki nocne, stoliki boczne, a dodatkowo zainteresowani skorzystają z bardzo wygodnej poduszki i będą mogli ogrywać produkcje przez wiele godzin.

Każdy element został odpowiednio zaprojektowany, by móc wykorzystać jego wszystkie atuty – dla przykładu boczny stolik posiada regulację płyty (góra-dół), na jego boku zamontujemy listwę do prądu, a podczas rozgrywki bez problemu położymy na nim przykładowo laptopa, by drugim okiem zaglądać na ulubiony serial.

Bauhutte mówi wprost „zamieszkajmy w łóżku” i proponuje zbudowanie „wygodnego środowiska”, które może być wykorzystywane przez graczy przez cały dzień. Producent chce, by gracze ładowali swoje urządzenia na stoliku, dostarczali kalorie dzięki szafce z jedzeniem i dbali o swój sen za pomocą odpowiedniego materaca.

Celem gamingowego łóżka jest „stała organizacja” i przyjemna rozgrywka. Znajdą się chętni?

Łóżko dla graczy 1

Łóżko dla graczy 2

Łóżko dla graczy 3

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://www.kotaku.co.uk/2020/03/02/this-is-an-excellent-gaming-bed

Tagi: gamingowe łóżka japonia łóżko dla graczy