Iza Łęcka Iza Łęcka 02.03.2020 10:44
Artemis Fowl art
597V

Artemis Fowl na pełnym zwiastunie. Disney prezentuje przygody młodego geniusza zła

Disney opublikował pełny zwiastun filmu „Artemis Fowl”, który przedstawi nowym odbiorcom świat stworzony przez irlandzkiego pisarza. Premiera filmu odbędzie się 29 maja.

Seria książek o niezwykle inteligentnym i zdolnym młodym geniuszu zła, którego rodzina przez pokolenia para się działalnością przestępczą, zyskała sobie grono oddanych czytelników. Autorem sagi jest irlandzki pisarz Eoin Colfer, a pierwsza część zadebiutowała już w 2001 roku.

Disney uwielbia chwytliwe historie, w których elementy humorystyczne mieszają się z poważnymi i dynamicznymi scenami akcji. Tak jest i tym razem – 29 maja zadebiutuje na ekranach kin przygoda Artemisa Fowla II, któremu niebezpieczny świat przestępców nie jest obcy. Po tajemniczym zaginięciu ojca, wraz z opiekunem Butlerem młody rzezimieszek wyrusza na poszukiwania, których efektem jest odkrycie jeszcze innej wielkiej tajemnicy. Magiczny świat wróżek kusi swoimi bogactwami i skłania młodego geniusza do opracowania niebezpiecznego planu.

Dzisiaj możecie sprawdzić pełny zwiastun produkcji. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Kenneth Branagh, a scenariusz został opracowany przez Conora McPherson i Hamisha McColl. Na ekranie zobaczymy między innymi Colina Farrella, Ferdia Shaw, Larę McDonnell, Josha Gad, Tamarę Smart czy Judi Dench. Zapowiada się pełna akcji i emocjonująca opowieść nie tylko dla najmłodszych widzów.

Na naszym serwisie możecie również przeczytać:

Źródło: YouTube.com

Tagi: artemis fowl Disney zwiastun