Legion Samobójców. James Gunn przekazał, że prace na planie dobiegły końca

Filmy i seriale
1093V
Legion Samobójców. James Gunn przekazał, że prace na planie dobiegły końca
Kajetan Węsierski | 29.02.2020, 15:15

Uznany reżyser poinformował, że prace nad jego interpretacją "Legionu Samobójców" dobiegły końca, jeśli chodzi o prace na planie. Z tej okazji opublikował zdjęcie wraz z całą obsadą. 

"Legion Samobójców" w reżyserii Jamesa Gunna ma być nowym spojrzeniem na wyjątkowo charakterną i szaloną grupę antagonistów z uniwersum DC. Poprzednia ekranizacja ich przygód okazała się niewypałem, jeśli chodzi o odbiór widzów. Nadchodząca ma zamazać złe wrażenie. 

Jak dowiadujemy się z konta reżysera na Instagramie, prace na planie do filmu dobiegły końca. Twórca podzielił się we wpisie bardzo osobistym i łapiącym za serce zapiskiem, w którym przekazał, z czym wiązał się dla niego okres kręcenia produkcji: 

Mój ojciec zmarł dwa tygodnie przed rozpoczęciem filmowania, a mój pies dwa tygodnie przed ich końcem. To był bardzo ciężki okres w moim życiu, a jednocześnie najbardziej satysfakcjonujący czas, jaki miałem kiedykolwiek w trakcie tworzenia filmu.

Profesjonalizm, talent, współczucie oraz życzliwość obsady inspirowały mnie każdego dnia. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w produkcję na każdym etapie rozwoju i w każdym aspekcie- jestem wdzięczny z całego serca Wam wszystkim. To dlatego tworzę filmy.

Teraz przyszedł czas na postprodukcję dzieła, aby to gotowe było na premierę, która zaplanowana jest na sierpień 2021 roku. Wtedy właśnie "Legion Samobójców" wejdzie do kin.

Legion Samobójców. James Gunn przekazał, że prace na planie dobiegły końca

Interesujesz się kinem? Przeczytaj nasze ostatnie recenzje

Źródło: Instagram

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper