Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.02.2020 12:30
Monster Hunter nowe plakaty
1113V

Film Monster Hunter. Sony udostępniło pierwsze plakaty z produkcji

Przez ciszę, jaka panowała wokół produkcji, można było zapomnieć, że ta w ogóle powstaje. Sony Pictures przerwało jednak milczenie i zaprezentowano nam dwa pierwsze plakaty z ekranizacji serii "Monster Hunter".

Jeśli chodzi o ekranizacje gier wideo, to aktualnie wszyscy żyją biegającym po ekranach kin Niebieskim Jeżem, Sonic'em, a także plotkami odnośnie do rozwoju "Uncharted" z Tomem Hollandem. Nie może więc dziwić, że zapomniano w tym wszystkim o innej produkcji, która pojawi się jeszcze w tym roku. 

I, co warto zaznaczyć, brak promocji ze strony twórców wcale jej nie pomaga. Mowa oczywiście o "Monster Hunter". Zwiastun produkcji ukazał się w czerwcu ubiegłego roku i od tamtej pory, aż do wczoraj, panowała całkowita cisza. Nie było wiadome, czy film właściwie powstaje. Teraz wiemy już, że wszystko prawdopodobnie zmierza w dobrym kierunku

Cóż, przynajmniej pod kątem terminowości, jeśli bowiem chodzi o samą jakość produkcji, to tu wciąż słychać wiele głosów sceptycyzmu. W Internecie pojawiły się dwa plakaty z nadchodzącego obrazu. Możemy na nim zobaczyć dwójkę ucharakteryzowanych aktorów: Millę Jovovich oraz Tony'ego Jaa. Sprawdźcie koniecznie w galerii poniżej. 

Cóż, ostatnie ekranizacje gier pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość tego typu produkcji. Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się już 4 września, albowiem wtedy ma mieć miejsce premiera rzeczonego filmu. 

Przeczytaj nasze ostatnie recenzje filmów i seriali

Źródło: https://twinfinite.net/2020/02/sony-pictures-monster-hunter-movie-gets-new-promotional-posters-choose-your-weapon/

Tagi: film Monster Hunter sony pictures