Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.02.2020 19:25
Little Hope
575V

The Dark Pictures: Little Hope - twórcy podali przybliżoną datę premiery

Twórcy The Dark Pictures Anthology: Little Hope podali przybliżoną datę premiery nadchodzącej gry.

Studio Supermassive Games udostępniło nowy materiał z nadchodzącej gry The Dark Pictures Anthology: Little Hope, w którym przedstawiono wybrane przez twórców momenty z Man of Medan, poprzedniej gry należącej do antologii The Dark Pictures. Jest to swego rodzaju przypomnienie momentów, których mogliśmy doświadczyć w najnowszej produkcji zespołu, które w przeszłości stworzyło Until Dawn.

Little Hope to druga gra z antologii The Dark Pictures. Dzięki nowemu materiałowi i wpisowi wydawcy Bandai Namco wiemy, że zadebiutuje ona na rynku w zbliżające się lato. Tytuł trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Podobnie, jak w poprzednich produkcjach od Supermassive Games, wcielimy się w grupkę bohaterów, którzy próbują przeżyć w mrocznym świecie. Gracze będą musieli podejmować ciężkie wybory, których konsekwencje będą ciągły się za nami aż do końca gry.

Uwięzieni i odizolowani w opuszczonym mieście LITTLE HOPE, czwórka studentów i ich profesor muszą uciec przed koszmarnymi wizjami, które nieubłaganie pokazują się przez mgłę. Podróżując przez miasto w poszukiwaniu drogi ucieczki, muszą zrozumieć znaczenie tych wydarzeń i to, jak są one z nimi powiązane.

Warto przeczytać:

Źródło: GamingBolt.com

Tagi: bandai namco Supermassive Games The Dark Pictures Anthology: Little Hope