Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2020 22:30
List do króla Neflix
1077V

List do króla na zwiastunie. „Realizowany z rozmachem serial fantasy” od Netflix

Netflix opublikował pełny zwiastun nowego serialu fantasy zatytułowanego „List do króla”. Historia zostanie przedstawiona szerokiej publice już w przyszłym miesiącu.

Netflix opublikował już dzisiaj pełne zestawienie nowości na marzec i na liście znajduje się „List do króla”. Jest to nowy serial, który według oficjalnej informacji został „zrealizowany z rozmachem” - platforma najwidoczniej nie oszczędzała pieniędzy na kolejną produkcję fantasy.

Historia skupia się na nastolatku, który dopiero uczy się fachu rycerza, ale już w tym momencie otrzymuje bardzo ważny list – od niego zależą losy całego królestwa. Bohater nie ma za bardzo wyboru, musi wyruszyć w podróż, której celem jest doręczenie listu do rąk króla – jeśli mu się uda, to ocali świat przed mrocznymi siłami.

Premiera „Listu do króla” odbędzie się 20 marca. Poniższy zwiastun odpowiada na pytanie, czy warto czekać na premierę, bo choć tematyka wydaje się interesująca, to materiał potwierdza, że autorzy celują raczej w młodszych odbiorców.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: List do króla netflix serial trailer zwiastun