Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.02.2020 15:26
Baldur's Gate 3 do sprawdzenia jeszcze w tym roku. Gra wyląduje w Steam Early Access
723V

Baldur's Gate 3 do sprawdzenia jeszcze w tym roku. Gra wyląduje w Steam Early Access

Baldur's Gate 3 niedługo zostanie zaprezentowane w ramach zbliżającego się PAX East 2020, a tymczasem przedstawiciele Hasbro potwierdzili, że jeszcze w tym roku gra znajdzie się w Steam Early Access. Oprócz tego właściciele marki podzielili się swoimi planami odnośnie marki Dungeons & Dragons.

Na trwającym New York Toy Fair pracownicy studia Hasbro podzielili się informacją, że oczekiwane Baldur's Gate III trafi jeszcze w tym roku do sprzedaży w ramach Steam Early Access. To samo miało miejsce w przypadku obu części Divinity: Original Sin. Informację potwierdzili również przedstawiciele studia Larian.

Jednocześnie Hasbro poinformowało uczestników wydarzenia o swoich planach odnośnie marki D&D. Właściciel marki ma w produkcji aż 7 gier. W obecnym roku na rynku pojawić się ma Baldur's Gate III oraz Dungeons & Dragons: Dark Alliance, a następnie jedna gra rocznie - plan wydawniczy sięga roku 2025.

Data premiery Baldur's Gate 3 nie została jeszcze podana, ale niedługo będziemy mogli zobaczyć materiał przedstawiający rozgrywkę. Ten zostanie zaprezentowany 27 lutego w ramach PAX East 2020 o godzinie 21:30 czasu polskiego. Na podstawie wcześniejszych gier studia możemy przypuszczać, że gra wyląduje na rynku w przyszłym roku. Według dostępnych informacji produkcja ma być dostępna na GOGu i Steamie - Epic ma się obejść smakiem.

Warto jeszcze przeczytać:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/baldurs-gate-3-is-coming-to-steam-early-access-in-2020-according-to-hasbro/

Tagi: Baldur's Gate III hasbro Larian Studios