Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.02.2020 16:15
Animal Crossing: New Horizons nowy zwiastun
462V

Animal Crossing: New Horizons wciąż nakręca fanów. Świetny zwiastun trafił do Internetu

Jeśli miniony Nintendo Direct wciąż nie zaspokoił Waszych potrzeb odnośnie do nadchodzącej, świetnie zapowiadającej się odsłony Animal Crossing, to twórcy przygotowali dla Was kolejny zwiastun. 

Animal Crossing: New Horizons to jedna z bardziej wyczekiwanych gier pierwszego kwartału bieżącego roku. Projekt wywołał ogromne zainteresowanie, gdy został dokładnie pokazany na Nintendo Direct, który odbył się przedwczoraj. Informowaliśmy Was o nim w tym miejscu. 

Jeśli kilkudziesięciu minutowa prezentacja gry nie wystarczyła, aby zaspokoić Wasz głów na najnowsze dzieło od Nintendo, to twórcy postanowili wypuścić zupełnie nowy zwiastun dzień po ogromnym show. To jest zdecydowanie krótsze, trwa bowiem zaledwie 30 sekund. Nie oznacza to jednak, że nie potęguje chęci zanurzenia się w tym świecie.

Dostaliśmy pół minuty pokazu ślicznego, kolorowego świata, który przyjdzie nam przemierzać. Bez wątpienia nawet takie coś rozpali oczekiwania największych fanów. 

Jeśli jednak sam tytuł wciąż niewiele Wam mówi, a powyższy materiał nie sprawia, że pobiegniecie do sklepu już pierwszego dnia, to obejrzyjcie zapis transmisji z Nintendo Direct. Tu przedstawiono główne elementy produkcji oraz to, w jaki sposób będziemy mogli rozwijać naszą wyspę, relacje z innymi i brać udział w całej masie genialnych zadań pobocznych.

Debiut produkcji przypada na 20 marca 2020 roku, a ukaże się ona, co oczywiste, wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. 

Ciekawe wiadomości ze świata Nintendo:

Źródło: YouTube

Tagi: Animal Crossing: New Horizons Nintendo