Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2020 22:00
insomniac games
881V

Insomniac Games pokazuje odświeżone biuro. Twórcy są gotowi do pracy nad grami dla PS5

Insomniac Games w ubiegłym roku dołączyło do SIE Worldwide Studios i twórcy odpowiedzialni za takie marki jak Ratchet & Clank oraz Spyro postanowili znacząco odświeżyć swoje biuro. Zobaczcie metamorfozę lokacji, w których teraz już powstają gry na PS5.

Insomniac Games może być jednym z najważniejszych zespołów w rodzinie Sony. Deweloperzy od lat opracowują fantastyczne gry, które zbierają pochwały od graczy z całego świata i bez wątpienia dołączenie ich do SIE Worldwide Studios jest dużym wzmocnieniem.

Twórcy od 15 lat znajdują się w jednym biurze i postanowili je odpowiednio odświeżyć – najnowszy materiał pokazuje zmiany, które zostały wprowadzone przez deweloperów. Autorzy znaleźli oczywiście miejsce na wielką statuę Spider-Mana oraz postanowili odpowiednio zaakcentować swoje nagrody.

Konstruktorzy Ratcheta przeszli w ostatnich latach wielką drogę i są teraz jednym z najciekawszych zespołów Sony, które może w następnych latach opracować kilka fantastycznych gier na PS5. Według plotek Insomniac kończą prace nad nowym Ratchet & Clank, który ma trafić na rynek na premierę PlayStation 5 oraz opracowują już Spider-Mana 2.

Sprawdźcie inne informacje o Insomniac Games:

Źródło: Insomniac Games

Tagi: insomniac Insomniac Games SIE Worldwide Studios