Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2020 16:54
Spawn MK11
3044V

Mortal Kombat 11 x Spawn. Postać zaprezentowana przez twórcę

Todd McFarlane zaprezentował ostateczny wizerunek Spawna – superbohater już w marcu będzie dostępny w Mortal Kombat 11. Twórca postaci nie przedstawił screenów z gry, a zamiast tego pokazał nową figurkę, która przedstawia wizerunek herosa z produkcji NetherRealm Studios.

Mortal Kombat 11 otrzymało już szereg nowych postaci, które są dostępne w ramach Kombat Passa i ostatnim wojownikiem przygotowywanym przez deweloperów jest Spawn. Wielki pokaz superbohatera odbędzie się w marcu – na finałach Mistrzostw Świata MK11.

Todd McFarlane (autor Spawna) ściśle współpracował z ekipą Eda Boona, by odpowiednio zaprezentować nową postać i on sam będzie miał okazję pojawić się na turnieju, by opowiedzieć o przeniesieniu herosa do gry.

Kanadyjski rysownik i scenarzysta postanowił nie czekać do przyszłego miesiąca i już teraz pokazał wizerunek Spawna – nie jest to jednak normalne przedstawienie wojownika, ponieważ McFarlane ujawnił figurkę, której wygląd został przygotowany na podstawie pracy autorów Mortal Kombat 11.

Nie jest to może najlepszy demonstracja Spawna, ale już teraz widzimy, w jakich szatach wystąpi postać – podczas pojedynków wojownik najwidoczniej skorzysta z miecza i pewnie będzie chętnie kopać rywali za pomocą wypasionego „buta” znajdującego się na jego prawej stopie.

Mortal Kombat 11 x Spawn 1

Mortal Kombat 11 x Spawn 2

Mortal Kombat 11 x Spawn 3

Warto również sprawdzić:

Źródło: Todd McFarlane

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Spawn Todd McFarlane warner bros.