Iza Łęcka Iza Łęcka 21.02.2020 23:59
Netflix tańszy w Polsce
8898V

Netflix z tańszym abonamentem w Polsce! Firma oferuje specjalne plany

Netflix właśnie potwierdził ważną wiadomość dla klientów, którzy liczyli na tańszy dostęp do filmów, seriali oraz dokumentów streamingowego giganta. W Polsce zostaną uruchomione dwa dodatkowe plany mobilne.

Netflix potwierdził rozpoczęcie w Polsce testów mobilnych planów, które szczególnie przypadną do gustu użytkownikom oglądającym filmy, seriale oraz dokumenty za pośrednictwem tabletów oraz smartfonów. Znamy szczegóły Mobile i Mobile+, który zostanie uruchomiony od 26 lutego.

Tańszy Netflix w Polsce. Szczegóły Mobile i Mobile+

Netflix także w Polsce chce zapewnić nowe plany i najtańszym dostępem do szerokiej biblioteki giganta będzie Netflix Mobile – za 24 zł na miesiąc będziemy oglądać treści na jednym urządzeniu (smartfon lub tablet) w jakości SD.

Ciekawszą opcją może okazać się Netflix Mobile+, który za 38 zł na miesiąc pozwoli przeglądać treści na dwóch urządzeniach jednocześnie – nie tylko o smartfony i tablety, ale także na komputerach stacjonarnych lub laptopach. Produkcje zobaczymy w Full HD.

Netflix w Polsce? Bez wielkich zmian

Pozostałe plany nie zostaną zmienione, a najwidoczniej platforma chce po prostu rozbudować ofertę w kierunku widzów, którzy częściej sięgają po smartfon lub tablet podczas oglądani treści przygotowanych na zlecenie streamingowego potentata.

Tak prezentują się szczegóły:

  • Netflix Basic - 1 ekran w SD z pobieraniem na 1 urządzenie za 34 zł
  • Netflix Standard HD - 2 ekrany w Full HD z pobieraniem na 2 urządzenia za 43 zł
  • Netflix Premium Ultra HD - 4 ekrany w Full HD i Ultra HD z pobieraniem na 4 urządzenia za 52 zł

Netflix Mobilny – dla kogo?

Już wcześniej Netflix informował o testowania mobilnego Netflixa, który ma być szczególnie dobrą propozycją dla użytkowników, którzy często podróżują i nie mają okazji oglądać treści na dużym telewizorze ze wsparciem 4K. Mobile+ zapewni także możliwość przeglądania zawartości platformy streamingowej na komputerach, jednak nie możemy w tej sytuacji liczyć na najlepszą jakość.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://imagazine.pl/2020/02/20/netflix-z-tanszym-planem-mobilnym-slabe-rozwiazanie-ktore-ma-byc-jedynie-zacheta/

Tagi: netflix tańszy abonament tańszy netflix