Iza Łęcka Iza Łęcka 20.02.2020 13:23
Dangerous Driving 2
698V

Dangerous Driving 2 w otwartym świecie. Twórcy serii Burnout rozwijają IP

W Three Fields Entertainment znajdują się byli deweloperzy odpowiedzialni za serię Burnout, którzy zamierzają rozwijać koncepcję wyścigów przeładowanych niszczeniem samochodów. Dangerous Driving 2 porzuca zamknięte tereny i zaprasza graczy do otwartego świata.

Dangerous Driving zadebiutowało w ubiegłym roku, ale gra nie zaskarbiła sobie serc wszystkich fanów serii Burnout. Był to mniejszy projekt, który jednak zostanie rozbudowany – jeszcze w tym roku zagramy w Dangerous Driving 2. Gra przybędzie na PlayStation 5, PlayStation 4, Xboksa Series X, Xboksa One, Nintendo Switcha i komputery osobiste.

Najważniejszą zmianą względem pierwowzoru będzie umiejscowienie akcji. Deweloperzy nie zamierzają teraz zamykać graczy w ciasnych mapach, a zapewnią otwarty teren. Założenia mogą przypominać ceniony Burnout Paradise.

Studio zapewni także rozgrywkę na podzielonym ekranie, sieciowy multiplayer oraz większą liczbę wyścigów – gracze otrzymają opcję brania udziału w wyznaczonych wyścigach lub będą rozkoszować się demolką samochodów podczas swobodnej jazdy.

Three Fields Entertainment nie zaprezentowało jeszcze rozgrywki, ale pokaz tytułu ma odbyć się podczas PAX East – impreza rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Niestety, Sony wczoraj potwierdziło, że nie zamierza narażać swoich pracowników i nie pojawi się na wydarzeniu.

Na naszej  stronie znajdziecie więcej informacji o Dangerous Driving:

Źródło: https://www.pcgamer.com/dangerous-driving-2-will-have-an-open-world-and-releases-this-year/

Tagi: Dangerous Driving Dangerous Driving 2 Maximum Games Three Fields Entertainment