Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.02.2020 08:15
Jurassic Park z serialem aktorskim
471V

Jurassic World z rozbudowanym uniwersum? Studio ma pracować nad serialem aktorskim

Wygląda na to, że kolejna seria filmów może budować swoje ogromne uniwersum. Jurassic World ma rozrosnąć się o serial aktorski. 

Jurassic World to jedna z bardziej rozpoznawalnych marek w historii kina. Opowieści o wielkich parkach z przywróconymi do życia dinozaurami od dekad imponują widzom na całym świecie. I nie można się temu dziwić, tego typu tematyka jest wyjątkowo ekscytująca. 

W ostatnich latach coraz więcej studiów filmowych dąży do budowania swoich kinowych uniwersów. Cóż, jest to bardzo często recepta na przyciąganie widzów do kolejnych produkcji- doskonale widać to na przykładzie Marvel Cinematic Universe oraz DC Extended Universe. 

Wygląda na to, że także Jurassic World może doczekać takiego zabiegu. Od kilku miesięcy głośno jest o pracach nad trzecią częścią, a jak donosi Geeks WorldWide, równolegle ma trwać proces tworzenia serialu aktorskiego, którego akcja ma mieć miejsce w podobnym okresie, co właśnie nadchodzący film. 

Warto przypomnieć, iż w nadchodzącym roku na platformie Netflix zadebiutuje animowany serial traktujący o tematyce Parków Jurajskich, a premiera "Jurassic World 3" planowana jest na czerwiec 2021. Okres pomiędzy oboma wydaniami zdaje się dobrym do zagospodarowania. 

Inne ciekawe teksty o tematyce filmowej:

Źródło: https://thegww.com/exclusive-jurassic-world-live-action-series-in-the-works/

Tagi: jurassic park Jurassic World Park Jurajski