Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.02.2020 11:30
James Bond: No Time To Die w spocie reklamowym
798V

James Bond: No Time To Die. Nowe widowiskowe sceny w spocie reklamowym

Do Internetu trafił właśnie nowy, półminutowy spot reklamowy, który przedstawia nam kilka nowych scen z nadchodzącego filmu o przygodach Agenta 007. 

"James Bond: No Time To Die" to hucznie zapowiadana na bieżący rok, jubileuszowa odsłona historii Agenta 007. W rolę po raz ostatni ma wcielić się Daniel Craig, a za reżyserię odpowiada Cary Joji Fukunaga. Pierwszy zwiastun potwierdził, że ta para potrafi wyczarować niezwykłe widowisko. 

Podczas odbywającego się minionej nocy NBA All-Star Game, wyświetlane były przeróżne reklamy, za które postanowili zapłacić wydawcy. Nie jest to bynajmniej tak hucznie promowane działanie, jak w przypadku Super Bowl, ale również trafia do sporego grona odbiorców. Tak zrobiło MGM, które wyemitowało zupełnie nowy spot reklamowy nadchodzącego Jamesa Bonda

I trzeba przyznać, że jest wyjątkowo widowiskowy. Choć trwa zaledwie pół minuty, to po brzegi wypchany jest akcją, wybuchami i intrygą. Fanów kina akcji bez dwóch zdań czeka niesamowite widowisko i wiele wskazuje na to, że Daniel Craig zamierza zamknąć swoją karierę w roli Agenta 007 z przytupem

Film zadebiutuje w polskich kinach 3 kwietnia, a na ekranie zobaczymy mnóstwo głośnych nazwisk. Oprócz głównego aktora, dane nam będzie oglądać także Ralpha Fiennesa, Leę Sydoux czy Ramiego Maleka. 

Przeczytaj także:

Źródło: YouTube

Tagi: Agent 007 James Bond Nie czas umierać No Time To Die