Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2020 22:30
THE IRON MASK Jackie Chan i Arnold Schwarzenegger wspólnie na ekranie
1789V

The Iron Mask na zwiastunie. Jackie Chan i Arnold Schwarzenegger wspólnie na ekranie

„The Iron Mask” trafi najwidoczniej na Zachód. Film został zaprezentowany na zwiastunie i także widzowie w Europie oraz Stanach Zjednoczonych otrzymają szansę spojrzenia na wspólną pracę Jackiego Chana i Arnolda Schwarzeneggera.

Słyszeliście kiedyś o „The Iron Mask”? Pewnie nie, ponieważ jest to rosyjsko-chińska produkcja, która była prezentowana pod kilkoma nazwami. Film zadebiutował w 2019 roku jako „Viy 2: Journey to China” na terenie Chin oraz Rosji, ale w swoim czasie pojawiły się także informacje o: „Journey to China: The Mystery of Iron Mask”, „The Mystery of Dragon Seal” oraz „The Dragon Seal”.

Najnowszy zwiastun potwierdza, że historia trafi na Zachód, ale na szczegóły premiery musimy zaczekać – mimo to warto zapoznać się z materiałem, który potwierdza bardzo specyficzny charakter produkcji. Film został osadzony w XVIII wieku i jest kontynuacją ciągłych poszukiwań kartografa Jonathana Greena.

Trudno tutaj mówić o wielkim budżecie (49 mln dolarów), ale jak widać można zrealizować nawet takie projekty z gwiazdami światowej czołówki. W filmie wystąpili między innymi: Jackie Chan, Arnold Schwarzenegger, Charles Dance, ale na ekranie zobaczymy także Rutgera Hauera – jest to jedna z ostatnich ról aktora przed śmiercią.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film The Iron Mask trailer zwiastun