Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2020 17:47
Altered Carbon anthony mackie
1496V

Altered Carbon powraca w wielkim stylu. Anthony Mackie w pełnym zwiastunie 2. sezonu

Anthony Mackie jest gwiazdą drugiego sezonu „Altered Carbon” od Netflix. Platforma zaprezentowała zwiastun, który pokazuje historię i ujawnia nowe wątki. Widzowie ponownie zanurzą się w cyberpunkowym świecie.

Anthony Mackie rozpoczął swoją wielką karierę w „8 Mili” i następnie aktor wystąpił w takich historiach jak „Brother to Brother”, „The Hurt Locker”, „Night Catches Us”. W ostatnich latach Amerykanin został jedną z gwiazd Marvel Cinematic Universe i jako Sam Wilson (Falcon) wystąpił w „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”, „Avengers: Czas Ultrona”, „Ant-Man”, „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, „Avengers: Wojna bez granic” i „Avengers: Koniec gry”. Mackie otrzymał także swój serial w Disney+ - „The Falcon and the Winter Soldier” zadebiutuje w sierpniu.

Koncepcja „Altered Carbon” jest naprawdę świetna i na pewno zostanie odpowiednio wykorzystana przez platformę, ponieważ tutaj w każdym sezonie może pojawić się nowy aktor, który choć wcieli się w głównego bohatera, to jednak za każdym razem przybierze „inną powłokę”. Taką sytuację zobaczymy już w drugiej historii – ponownie protagonistą będzie Takeshi Kovacs.

Premiera 2. sezonu „ Altered Carbon” została zaplanowana na 27 lutego. Netflix pracuje również nad animacją rozwijającą serię, ale aktualnie nie otrzymaliśmy większych szczegółów dotyczących projektu.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Altered Carbon Altered Carbon 2 Anthony Mackie trailer zwiastun