Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2020 18:17
Corruption 2029
915V

Corruption 2029 to nowa gra autorów Mutant Year Zero: Road to Eden. Premiera odbędzie się w lutym

Szwedzkie The Bearded Ladies od wielu miesięcy pracowało nad tajnym tytułem, który właśnie został zaprezentowany. Twórcy ujawnili Corruption 2029 i premiera gry odbędzie się jeszcze w lutym. Sprawdźcie zwiastun.

The Bearded Ladies właśnie pozytywnie zaskoczyło zapowiadając Corruption 2029. Jest to nowa, taktyczna produkcja, która pod wieloma względami czerpie garściami z Mutant Year Zero: Road to Eden. Deweloperzy nie śpieszyli się z ujawnieniem tytułu, który zadebiutuje już za dwa tygodnie – premiera odbędzie się 17 lutego.

W Corruption 2029 trafimy do dystopijnego świata osadzonego w niedalekiej przyszłości. Gracz będzie dowodził oddziałem żołnierzy, który otrzymał za zadanie zinfiltrowanie wrogiego reżimu – wyzwanie jest niezwykle wymagające, ale pozwoli ustalić przyczyny korupcji, która przekształciła Amerykę w rozdarte wojną pustkowie.

Twórcy nie zmieniają zasad i ponownie oferują taktyczną walkę opartą na osłonach, skradaniu się oraz wykorzystywaniu różnorodnej broni z umiejętnościami bohaterów. Zainteresowani muszą szykować się na wybieranie „mniejszego zła”, bo w Corruption 2029 często lepiej uniknąć starcia i nie narażać się na duże szkody.

Corruption 2029 trafi aktualnie wyłącznie na Epic Games Store i kosztuje 69 zł.

Sprawdźcie kolejne informacje o The Bearded Ladies:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Corruption 2029 The Bearded Ladies trailer zapowiedź zwiastun