Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2019 20:12
Mutant Year Zero: Road to Eden Wielki Khan
610V

Mutant Year Zero trafi w Polsce do pudełek. Gra w Edycji Deluxe

Pod koniec miesiąca Mutant Year Zero: Road to Eden zostanie rozbudowane o dodatek, a jednocześnie gracze otrzymają szansę kupienia produkcji w pudełku. Boxy trafią do Polski, więc miłośnicy taktycznych gier strategicznych mogą zacierać rączki.

Mutant Year Zero: Road to Eden zadebiutowało w cyfrowej dystrybucji na początku grudnia ubiegłego roku. Tytuł zebrał oceny na poziomie 77% i był dla wielu sporą niespodzianką – twórcy przygotowali niezłą fabułę, dobrze wyważony poziom trudności oraz emocjonujące potyczki.

Mutant Year Zero: Road to Eden - recenzja gry. Droga do sławy

Jednym z problemów Mutant Year Zero: Road to Eden były błędy, które zostały oczywiście wyeliminowane przez kolejne łatki – w tej sytuacji gracze mogą mieć teraz pewność, że sięgną po dopracowany kawałek kodu.

Jest to istotne z jednego powodu – 30 lipca odbędzie się premiera Mutant Year Zero: Road to Eden Deluxe Edition i taktyczna pozycja wyląduje na półkach sklepowych. CDP zdecydowało się zaoferować grę szerokiej publiczności, która nadal preferuje klasyczne pudełka.

Warto zaznaczyć, że Mutant Year Zero: Road to Eden Deluxe Edition zawiera rozszerzenie Seed of Evil, które znacząco wydłuża rozgrywkę i wprowadza nową postać – gracze mogą skorzystać ze zdolności łosia Wielkiego Khana.

Rozbudowana wersja została wyceniona na około 164,90 zł.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Mutant Year Zero: Road to Eden The Bearded Ladies