Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2020 17:09
Carcassonne i Ticket to Ride za darmo
1058V

Carcassonne i Ticket to Ride za darmo. Wkrótce pobierzemy Kingdom Come Deliverance & Aztez

Epic Games musiało zmienić plany dotyczące darmowych gier z powodu panującego koronawirusa z Wuhan, ale od dzisiaj gracze mogą pobierać Carcassonne i Ticket to Ride. Gry są dostępne w sklepie twórców Fortnite.

Epic Games na początku roku zapowiedziało kontynuowanie pozytywnego programu, dzięki któremu gracze mogą pobierać darmowe gry. Firma tym razem postawiła na dwa tytuły – choć w pierwotnym planie zespół chciał dorzucić na listę jeszcze jedną produkcję.

Carcassonne i Ticket to Ride za darmo

Carcassonne i Ticket to Ride to adaptacje klasycznych i słynnych planszówek, jednak w tym wypadku gracze mogą liczyć na nowoczesne wydania. Nie są to pewnie najmocniejsze gry z zestawienia, ale na pewno znajdą się gracze, którzy zdecydują się sprawdzić propozycje.

Należy na pewno dodać, że Epic Games potwierdziło już kolejne produkcje – od 13 do 20 lutego będziemy mogli pobrać Kingdom Come Deliverance oraz Aztez. Szczególnie warto zainteresować się tym pierwszym tytułem – czeskie Warhorse Studios mierzyło się na początku z błędami, jednak deweloperzy systematycznie poprawiali grę, która teraz powinna wyglądać już znacznie lepiej.

Sprawdźcie inne promocje na naszym serwisie:

Źródło: Epic Games

Tagi: aztez Carcassonne epic games kingom come ticket to ride za darmo