Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.02.2020 09:47
Someday You'll return
1872V

Someday You'll Return może być czarnym koniem 2020 r. Piękna czeska przygoda z datą premiery

Pora, by nasi południowi sąsiedzi pokazali co potrafią w branży gier wideo. Czeski psychologiczny thriller Someday You'll Return jest już prawie gotowy do premiery!

Someday You'll Return, w którym akcja umiejscowiona jest w obszarze czeskich Moraw, jest psychologicznym thrillerem, skupiającym się nie tylko na ładnej grafice, ale przede wszystkim na intrygującej i tajemniczej historii, którą będziemy odkrywać. W grze wcielamy się w ojca poszukującego swojej zaginionej córki. 

Someday You'll Return nie jest zwykłym "symulatorem chodzenia". W grze nie zabraknie systemu rzemieślniczego, alchemicznego, mechaniki śledzącej decyzje moralne, łamigłówek, pokonywania niebezpiecznych górskich przełęczy itd. 

Czeska produkcja już doczekała się kilku wyróżnień - m.in. nagrody "GOTY" z Reboot Develop 2018 i "Best Art" w trakcie gali Game Access 2018. Praca nad projektem trwa już od wielu lat, więc można mieć nadzieję na naprawdę 

Premiera Someday You'll Return na PC odbędzie się już 14 kwietnia 2020. Wersje na PS4 i Xbox One zostaną wydane w kolejnych miesiącach (najpóźniej pod koniec 2020 roku).


Warto sprawdzić:

Tagi: CBE Software Someday You’ll Return