Iza Łęcka Iza Łęcka 03.02.2020 13:48
GTA 5 Rockstar Trevor
4701V

GTA 5 VR kompletnie grywalne. Modyfikacja pozwala doświadczyć całego Los Santos

GTA 5 nigdy nie doczekało się oficjalnego wsparcia dla wirtualnej rzeczywistości, choć twórcy modyfikacji od dawna pracują nad spełnieniem próśb fanów VR. Najnowszy mod pozwala już w pełni doświadczyć Los Santos i cieszyć się wszystkimi urokami miasta w VR.

GTA 5 od dawna otrzymuje liczne aktualizacje związane z wirtualną rzeczywistością, ale wcześniej wydane mody borykały się z błędami, a ich instalacja nie przebiegała automatycznie. Gracze nie mogli w łatwością biegać po Los Santos z goglami na głowie – obecnie jednak przygotowano dopracowany i automatyczny mod.

LukeRoss00 z Github opublikował „R.E.A.L. (Release 4)”, który umożliwia bezproblemową rozgrywkę – gracze mogą od początku do końca poznać historię z GTA 5 w goglach VR, jednocześnie uczestnicząc we wszystkich dodatkowych aktywnościach.

Mod natywnie obsługuje zestawy Oculusa i Steam VR – aktualnie jedynie pojawia się problem z WMR i Pimaxem, ale autor wystosował już do producentów prośbę o wsparcie. Jeśli najświeższe plany się powiodą, już wkrótce wszyscy zainteresowani gracze na PC będą mogli sprawdzać grę Rockstar w nowym wymiarze.

Aktualizacja modyfikacji wprowadza również liczne ulepszenia – usunięto problemy z grafiką, poprawiono płynność obrotu kamery, naprawiono migotanie ekranu i zmodyfikowano wiele efektów związanych z post-processingiem.

Dodatkowe szczegóły oraz pliki pobierzecie z Githuba.

Sprawdźcie także inne informacje o GTA:

Źródło: https://cogconnected.com/2020/02/play-gta-5-vr/

Tagi: Grand Theft Auto V modyfikacja Rockstar Rockstar North vr