Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2020 20:31
Szybcy i wściekli 10 niczym Avengers i Harry Potter
1865V

Szybcy i wściekli 10 niczym Avengers i Harry Potter. Finał może zostać podzielony na 2 części

W przyszłym roku widzowie zobaczą „Szybcy i wściekli 10”, ale pomimo poprzednich zapewnień, okazuje się, że film nie musi zakończyć serii. Vin Diesel podczas ostatniego wywiadu zasugerował, że historia może zostać podzielona na dwie części.

Vin Diesel przerwał milczenie i teraz coraz śmielej wypowiada się o planach na serię „Szybcy i wściekli”. Aktor i producent chętnie wspomina o następnych projektach i choć w przyszłym roku zobaczymy „Szybcy i wściekli 9”, to jednak Amerykanin mówi już głośno o „Szybcy i wściekli 10” oraz kolejnych spin-offach.

Podczas ostatniego wywiadu Diesel wspominał, że planował już „Szybkich i wściekłych 10” przed rozpoczęciem filmowania „Dziewiątki”, ponieważ chce odpowiednio zakończyć główną historię i zapewnić widzom odpowiednie widowisko.

Aktor zaznaczył, że możliwe jest podzielenie „Szybkich i wściekłych 10” na dwie części – pozwoli to na przygotowanie dobrego zakończenia. Wcześniej Diesel dodał, że całe uniwersum jest bardzo bogate – jego zdaniem stworzenie spin-offów jest nieuniknione. Zasługuje na to podobno nawet Universal, który władował w powstanie serii i promocje miliony.

Nie otrzymaliśmy jeszcze oficjalnych i ostatecznych informacji, ale jeśli twórcy zdecydują się podzielić wydarzenia na dwie części, to seria „Szybcy i wściekli” podąży drogą „Avengersów” oraz „Harrego Pottera” - także i w przypadku tych finałów widzieliśmy po dwie opowieści.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.gamesradar.com/fast-and-furious-10-vin-diesel-interview-part-1

Tagi: Szybcy i wściekli 10 Szybcy i wściekli 9 vin diesel