Iza Łęcka Iza Łęcka 04.02.2020 13:47
Szybcy i wściekli spin-off kobiety
849V

Szybcy i wściekli z kobiecym spin-offem? Vin Diesel potwierdza prace nad scenariuszem

Seria Szybcy i wściekli może wkrótce doczekać się drugiego spin-offu. Vin Diesel nie uśmiercił projektu skupionego na kobietach i potwierdził prace nad skryptem. Planowo założenia historii mają zostać przygotowane na marzec.

Szybcy i wściekli wciąż cieszą się sporą popularnością. W ubiegłym tygodniu byliśmy świadkami prezentacji zwiastuna nadchodzącej części, które stanowiło niecodzienną publikację materiału – twórcy przygotowali wydarzenie połączone z koncertem, na którym aktorzy opowiadali o nowym filmie.

Główna seria ma jednak zostać zakończona w przyszłym roku. „Szybcy i wściekli 10” to najpewniej ostatnia opowieść prezentująca losy znanej ekipy, choć nie powinniśmy obawiać się o definitywny koniec całego uniwersum i zamknięcie Fast Sagi.

Już w ubiegłym roku pojawiały się przecieki dotyczące kobiecego spin-offu „Szybkich i wściekłych”. Obecnie Vin Diesel potwierdził prace nad filmem – w marcu ma zostać przedłożony scenariusz. Prawdopodobnie Universal Pictures nie wydało jeszcze zielonego światła i nie zatrudniło aktorów, jednak nie zapowiada się, by wytwórnia powiedziała „dość” w obliczu milionowych zysków, które generują wszystkie odsłony.

Twórcy nie będą mieć w tym wypadku problemu z aktorkami – w głównej serii występują między innymi Michelle Rodriguez oraz Nathalie Emmanuel, które stały się integralną częścią zespołu do zadań specjalnych. 

„Szybcy i wściekli 9” zadebiutuje w maju 2020 roku, a „Szybcy i wściekli 10” swoją premierę będą mieli w kwietniu 2021 roku. W międzyczasie powinniśmy poznać wszystkie plany dotyczące kolejnych planów na Fast Sagę.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.cinemablend.com/news/2489574/whats-happening-with-the-female-led-fast-and-furious-spinoff-according-to-vin-diesel

Tagi: spin-off Szybcy i wściekli Szybcy i wściekli kobiety