Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2020 21:30
Castlevania 3
975V

Castlevania 3 trafi na Netflix w przyszłym miesiącu. Firma przedstawiła plakat i szykuje zwiastun

Netflix nie zakończył rozwijania serialu animowanego w uniwersum Castlevanii. Najnowsza historia zostanie udostępniona już w przyszłym miesiącu – platforma potwierdziła datę premiery i już wkrótce otrzymamy pełny zwiastun.

Netflix zaprosił widzów na pierwszy sezon „Castlevanii” w lipcu 2017 roku. Czteroodcinkowa historia została ciepło przyjęta przez widzów, ale niemal wszyscy mówili jednym głosem – chcemy więcej. W październiku 2018 roku otrzymaliśmy drugi sezon, który choć składał się z większej liczby epizodów (8), to nadal nie zamknął wszystkich wątków.

Teraz możemy potwierdzić, że trzeci sezon serialu animowanego „Castlevania” zadebiutuje na Netflix już 5 marca – jest to jedna z pierwszych historii, która została zapowiedziana przez platformę na przyszły miesiąc.

Wkrótce otrzymamy pierwszy zwiastun, ponieważ już wczoraj Warren Ellis (scenarzysta) zaprezentował na Twitterze zajawkę – ekipa kończy prace nad materiałem promocyjnym. To właśnie z tego powodu mogliśmy mieć pewność, że szczegóły kolejnego sezonu zostaną opublikowane już wkrótce.

Castlevania 3 plakat

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: Netflix

Tagi: castlevania Castlevania 3 data premiery netflix plakat