Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2020 16:43
Saints Row 4 Switch
389V

Saints Row 4 zmierza na Nintendo Switcha. Znamy pełną zawartość

Saints Row 4 dołącza do produkcji, które w następnych tygodniach zawitają na Nintendo Switcha. Światowy wydawca potwierdził nowe wydanie, zaprezentował zwiastun oraz przedstawił szczegóły dotyczące zawartości.

W ostatnich tygodniach kilkukrotnie słyszeliśmy o przygotowaniu Saints Row 4 na Nintendo Switcha. Teraz Deep Silver potwierdził szczegóły – premiera gry w wersji "Re-Elected" na konsoli Nintendo odbędzie się 27 marca.

Gracze mogą liczyć na 25 rozszerzeń, które trafiły już na inne urządzenia, a jeśli zamówicie tytuł w wybranych sklepach, to otrzymacie „Zestaw Prezydenckich Przypinek Saints Row”. Poniżej możecie sprawdzić, jak prezentuje się wspomniany prezent dla zamówień przedpremierowych.

W Sieci wylądował także zwiastun, jednak raczej w tym wypadku nie możemy liczyć na wybitną oprawę, która zaprezentuje zupełnie nową jakość rozgrywki na konsoli Nintendo. Szykuje się bardzo prosty port – będzie to szczególnie dobra propozycja dla fanów serii.

Jak wiadomo w 2020 roku mamy otrzymać zapowiedź Saints Row 5, jednak Deep Silver wciąż nie zdradza, kiedy otrzymamy pełny zwiastun.

Saints Row 4 Switch

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Deep Silver Saints Row 4 Volition