Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2020 15:56
King's Bounty 2
1292V

King's Bounty 2 przedstawia podstawy. Gra otrzyma polską lokalizację

Twórcy King's Bounty 2 ujawniają szczegóły oczekiwanej produkcji. Studio opowiada o swoim tytule, pokazuje nowości i zagłębia się w cztery główne idee strategii wzbogaconej elementami RPG. Gracze mogą także liczyć na polską lokalizację.

King's Bounty II nadal nie posiada ostatecznej daty premiery, ale deweloperzy rozpoczynają kampanię promocyjną za pomocą dzienników. Dzisiaj otrzymaliśmy wgląd w pierwszy film, na którym studio przedstawia podstawowe elementy rozgrywki.

Na wstępie na pewno muszę podkreślić, że tytuł będzie jeszcze w ty mroku dostępny na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, a dostarczeniem na rynek King's Bounty 2 zajmie się w Polsce Cenega. Wydawca potwierdził polską wersję językową, ale jej szczegóły zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

Twórcy King's Bounty 2 nie zamierzają rewolucjonizować świetnych założeń pierwowzoru, więc nadal otrzymamy połączenie strategii oraz RPG-a z porządną fabułą. W grze walka zajmie nam około jedną trzecią całego doświadczenia – studio chce zapewnić również ciekawe eksploracje oraz porządne łamigłówki. Zespół poszerzy także świat za pomocą nowych bohaterów.

Studio podkreśla, że podczas rozgrywki będziemy rozwijać 4 główne ideały: Porządek, Władzę, Grzywnę i Anarchię. Za pomocą punktów talentów rozbudujemy herosa, która otrzyma różnorodne bonusy, a postacie niezależne będą inaczej patrzeć na naszego protagonistę. Właśnie te elementy wpłyną na fabułę i mogą otworzyć lub zupełnie zamknąć niektóre opcje w historii.

W przypadku pojedynków ponownie zobaczymy starcia rozgrywane na heksach, ale podczas walk będziemy zmuszeni do komponowania armii ze względu na limity.

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 1C Entertainment King's Bounty II