Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2020 17:59
The Lords of Midnight
678V

The Lords of Midnight i Doomdark's Revenge za darmo. GOG rozdaje klasyki

Sympatycy rozgrywki na PC mogą skorzystać z nowej promocji. GOG rozdaje The Lords of Midnight i Doomdark's Revenge – są to klasyczne tytuły przygotowane przez Mike'a Singletona.

Gracze na PC mogą systematycznie korzystać z licznych promocji, dzięki którym zainteresowani wrzucają na cyfrowe półki kolejne produkcje. Epic Games przewodzi w rozdawnictwie oferując nawet kilka tytułów w jednym miesiącu, ale GOG również stara się uprzyjemnić życie swoim klientom.

W najnowszej ofercie rodzimej platformy znalazły się dwa tytuły: The Lords of Midnight i Doomdark's Revenge. Są to klasyki przygotowane przez Mike'a Singletona – Brytyjczyk swoją pierwszą grę zaoferował w 1981 roku, a jego ostatni projekt zadebiutował w 2008 roku.

Pierwotnie The Lords of Midnight zadebiutowało w 1983 roku, a Doomdark's Revenge jest kontynuacją produkcji, która trafiła na rynek w 1984 roku. W obu sytuacjach gracze mogą liczyć na ciekawy mix gatunków, ponieważ deweloper zapewnił połączenie przygodówki ze strategią i elementami RPG. Na GOG-u znajdziemy oczywiście odświeżone historie, które jednak nie utraciły swojego klasycznego charakteru.

The Lords of Midnight i Doomdark's Revenge za darmo

Sprawdźcie zwiastun The Lords of Midnight.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/the-lords-of-midnight-i-doomdarks-revenge-za-darmo-na-gogu/

Tagi: Doomdark's Revenge gog pc The Lords of Midnight za darmo