Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2020 18:07
Spawn MK 11
1433V

Mortal Kombat 11 x Spawn w marcu. Postać zostanie zaprezentowana na wielkim wydarzeniu

Twórcy Mortal Kombat 11 przygotowują się na wielką imprezę, podczas której zostanie zaprezentowany ostatni wojownik z pierwszego Kombat Passa. Gracze mogą szykować się na pełny pokaz Spawna.

Mortal Kombat 11 trafiło na rynek w 2019 roku i gra przez wiele miesięcy była jedną z najlepiej sprzedających się produkcji. Tytuł był rozchwytywany nie tylko przez fanów bijatyk, ponieważ Netherrealm Studios zapewniło bardzo dobry gameplay i dobrało zestaw świetnych postaci.

Studio jeszcze przed premierą zapowiedziało Kombat Pack, który zawiera: Shang Tsunga, NightWolfa, Terminatora, Sindel, Jokera oraz Spawna. Fani DC już zapoznają się ze sztuczkami przeciwnika Batmana, więc pozostał już tylko jeden wojownik do zaprezentowania.

Spawn zostanie pokazany podczas finałów Mortal Kombat 11 Final Kombat 2020 – 8 marca będziemy obserwować zmagania najlepszych graczy w MK z całego świata, a Todd McFarlane (twórca Spawn i dyrektor kreatywny McFarlane Toys), Keith David (aktor głosowy Spawna w Mortal Kombat 11), Cary-Hiroyuki Tagawa (aktor głosowy dla Shang Tsunga w Mortal Kombat 11) i Ed Boon (dyrektor kreatywny Netherrealm Studios i współzałożyciel Mortal Kombat) przedstawią oczekiwanego od dawna wojownika.

Możemy mieć nadzieję, że podczas Mortal Kombat 11 Final Kombat 2020 zostanie ujawniona „wielka niespodzianka”, którą w ubiegłym roku zapowiedział Ed Boon. Będzie to prawdopodobnie Mortal Kombat Scorpion's Revenge.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: mortal kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.