Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2020 15:22
DiRT Rally 2.0 DLC Colin McRae Flat Out
1826V

DiRT Rally 2.0 otrzyma DLC Colin McRae Flat Out. Zobaczcie zwiastun i poznajcie szczegóły

DiRT Rally 2.0 już w marcu zostanie rozbudowany o ciekawy dodatek. Codemasters zapewni rozszerzenie Colin McRae Flat Out i niektórzy gracze otrzymają DLC za darmo. Poznajcie szczegóły i zobaczcie zwiastun.

Codemasters nie zakończyło prac nad DiRT Rally 2.0. Twórcy od premiery zapewnili już cztery sezony przepełnione nową zawartością, ale fani szybkiej jazdy mogą przygotowywać się na kolejny dodatek.

Rozszerzenie Colin McRae Flat Out zapewni 12 tras, lokalizację w w Perth and Kinross w Szkocji, samochody Subaru Impreza S4 Rally i Subaru Legacy RS oraz 40 scenariuszy dokumentujących niezapomnianą karierę Colina. Gracze podczas zabawy sprawdzą wyzwania, w których brał udział legendarny kierowca oraz zmierzą się z trudnościami, takimi jak kary czasowe, czy uszkodzenia auta. W trakcie wydarzeń sprawdzimy dziewięć samochodów, które odegrały bardzo istotną rolę w historii brytyjskiego rajdowca.

Ross Gowing, Game Director, zapowiedział DLC następującymi słowami:

"DiRT Rally 2.0 był niezłą jazdą, a Flat Out jest jej godnym finiszem. Równo 25 lat temu Colin McRae został mistrzem świata i w ten sposób chcemy uhonorować pamięć o tym najlepszym kierowcy terenowym.”

Premiera Colin McRae Flat Out odbędzie się 24 marca 2020 roku. Jeśli kupiliście DiRT Rally 2.0 Deluxe Edition lub którykolwiek Season Pack, otrzymacie zawartość dodatku za darmo w dniu premiery.

Sprawdźcie inne informacje o Codemasters:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Codemasters Colin McRae Flat Out DiRT Rally 2.0 DLC zwiastun