Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.01.2020 21:30
Motorola Razr
1125V

Motorola Razr będzie delikatna. Zwiastun potwierdza: nierówności i grudki na ekranie to coś normalnego

Motorola Razr zachwyciła wyglądem, odstraszyła ceną, a najnowszy materiał przygotowany przez Motorolę może zaniepokoić. Firma podkreśla, że urządzenie będzie delikatne i problemy z ekranem to w zasadzie coś normalnego.

Motorola Razr została w ubiegłym tygodniu oficjalnie zaprezentowana w Polsce. Urządzenie wyceniono na około 7000 zł i nie jest to najlepsza propozycja dla fanów nowoczesnych technologii, ponieważ sprzęt wyposażono w procesor Qualcomm Snapdragon 710, 6GB pamięci RAM, akumulator 2510 mAh i dwa ekrany: 6,2-calowy OLED i 2,7-calowy OLED. Specyfikacja nie zachwyca, jednak okazuje się, że klienci muszą również przygotować się na pewne niedogodności.

Motorola opublikowała materiał, na którym firma podkreśla, że klienci muszą zwracać szczególną uwagę na ekran urządzenia – będzie to delikatny element. Nie powinniśmy go czyścić nieodpowiednią ścierką, musimy zwracać uwagę, by sprzęt nie miał kontaktu z ostrymi obiektami, nie możemy naklejać folii zabezpieczającej, zawsze musimy składać smartfon przed włożeniem go do kieszeni, a co najważniejsze – nawet w tej sytuacji możemy natrafić na „nierówności i grudki”. Jest to podobno całkowicie normalne, że sprzęt za 7000 zł podczas standardowego użytkowania może zostać oszpecony zniekształceniami pojawiającymi się na wyświetlaczu.

Na naszym serwisie przeczytacie także o najnowszych smartfonach:

Źródło: https://www.tabletowo.pl/motorola-razr-nierownosci-na-ekranie/

Tagi: motorola motorola razr trailer zwiastun