Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.01.2020 10:46
Hollywood Oscary
755V

"Pewnego razu... w Hollywood". Film z 10 nominacjami do Oscarów w 28-minutowym dokumencie Sony

"Pewnego razu... w Hollywood", stworzone przez Quentina Tarantino, zgarnęło masę pochwał w mediach i już kilka ważnych nagród na festiwalach filmowych (m.in. główne wyróżnienie od Critics Choice Awards 2020). Warto zatem przyjrzeć się, jak powstawał ten wyjątkowo udany obraz.

Sony Pictures wydało 28-minutowy film dokumentujący powstawanie jednego z najważniejszych dzieł zeszłego roku, czyli "Pewnego razu... w Hollywood". Możemy się w poniższym materiale wideo przyjrzeć się pracy Quentina Tarantino oraz Kurta Russela, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie czy Brada Pitta.

Warto też zwrócić uwagę na wypowiedzi Luke'a Perry'ego w poniższym dokumencie. Rzeczony aktor zginął tragicznie w wieku 52 lat, na skutek udaru mózgu, jeszcze przed premierą "Pewnego razu... w Hollywood".

Przypominam, że "Pewnego razu... w Hollywood" otrzymało aż 10 nominacji do Oscarów. Prawie pewne jest już, że Brad Pitt otrzyma za swój występ w filmie złotą statuetkę. Eksperci mówią też o bardzo prawdopodobnym przyznaniu nagrody w kategoriach: Najlepszy Reżyser i Najlepszy Scenariusz.

Warto również sprawdzić:

Tagi: film Hollywood Oscary tarantino