Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.01.2020 18:28
Terminator
971V

Ghost Recon Breakpoint z Terminatorem. Ubisoft zapowiada wydarzenie

Ubisoft wykorzystuje Terminatora. Duchy z Ghost Recon Breakpoint zmierzą się z potężnym przeciwnikiem w nowym wydarzeniu. Na dobry początek otrzymaliśmy zajawkę i potwierdzoną datę rozpoczęcia misji.

Ubisoft nie rezygnuje z Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Twórcy właśnie zapowiedzieli „wydarzenie na żywo”, które będzie związane z pojawieniem się w świecie gry nowego przeciwnika – zainteresowani zmierzą się z Terminatorem.

Dzisiaj otrzymaliśmy zajawkę starcia, które rozpocznie się 29 stycznia. Jak widać deweloperzy nie tylko pracują nad poprawą błędów oraz usunięciem męczących elementów, ale chcą także oferować nową zawartość, które może zachęcić szeroką publikę do tytułu.

Studio powinno jutro ujawnić ostateczne szczegóły, ponieważ akcja rozpocznie się w środę – możemy oczekiwać specjalnej misji, podczas której śmiałkowie zmierzą się z potężnym oponentem, a następnie otrzymają kilka nagród. Jak widać Paramount Pictures nadal chętnie dzieli się licencją na Terminatora, który w ostatnich miesiącach często pojawia się w różnych grach...

Zamierzacie wziąć udział w zadaniu? Pamiętajcie jedynie, że takie misje wymagają zebrania doświadczonego oddziału.

Sprawdźcie inne informacje o grach Ubisoftu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft