Iza Łęcka Iza Łęcka 27.01.2020 13:30
maska 2
866V

Maska 2 może powstać. Jim Carrey jest gotowy na drugi film Sonica

Jim Carrey już wkrótce powróci na wielki ekran za sprawą ekranizacji Sonica. Aktor wcielający się w Doktora Eggmana, podczas ostatniego wywiadu nie ukrywał, że bardzo chętnie ponownie ożywiłby „Maskę”. Potrzebny jest tylko odpowiedni reżyser.

„Sonic the Hedgehog” przybiegnie do kin 14 lutego - Jim Carrey promując film ma obecnie okazję opowiedzieć nie tylko o roli. Podczas jednego z wywiadów poruszony został temat kontynuacji. Aktor zasygnalizował, że Sonic nie zakończy się na jednej historii, a nie zabrakło także wypowiedzi o filmie „Maska”

Sonic 2 i Maska 2 to kwestia czasu?

Aktor podczas rozmowy z dziennikarzem ComicBook.com wyjaśnił, że jego postać w „Sonicu” nie została odpowiednio zaprezentowana i kontynuacja produkcji ma jak najbardziej sens. Następnie rozmowa dotyczyła „Maski”:

„Jeżeli chodzi o "Maskę", to wiesz, wszystko zależy od reżysera. To naprawdę zależy od twórcy. Nie chcę tego robić tylko po to, żeby to zrobić. Ale zrobiłbym to tylko, gdyby pojawił się jakiś szalony, wizjonerski filmowiec. Pewnie.”

Jim Carrey wystąpił w wielu filmach, a jedną z jego ikonicznych ról jest „Maska” z 1994 roku. Adaptacja została doceniona przez wielu widzów. W latach 90. film okazał się sporym sukcesem, a wyprodukowanie opowieści kosztowało zaledwie 23 mln dolarów, a wygenerowano zyski w box office wynoszące ponad 351 mln dolarów. Teraz pewnie nietrudno byłoby pobić ten wynik.

Warto sprawdzić nasze recenzje filmowe:

Źródło: https://comicbook.com/gaming/2020/01/24/jim-carrey-says-he-will-do-a-mask-sequel-under-this-condition/

Tagi: Jim Carrey maska maska 2 Sonic sonic 2 Sonic the Hedgehog Sonic the Hedgehog 2