Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.01.2020 09:20
Scenarzysta Wiedźmina w Moon Knight
679V

Moon Knight. Scenarzysta Wiedźmina dołącza do ekipy pracującej nad serialem Marvela

Obsada twórcza zapowiadanego serialu Marvela zaczyna robić niemałe wrażenie, dołączyło do niej kolejne mocne nazwisko. 

"Moon Knight" to jedna z ciekawszych, zapowiedzianych produkcji Marvela, o której wciąż wiemy skrajnie mało. W Internecie co jakiś czas głośno jest o obsadzaniu głównej roli. Nazwiska, jakie się przetaczają, są bardzo mocne i podobnież  głośna robi się obsada twórców. 

Do załogi pracującej nad filmem dołączył właśnie Beau DeMayo, który poinformował o tym za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych. W ostatnim czasie pracował nad serialową adaptacją książek Andrzeja Sapkowskiego, a teraz zasilił szeregi Marvel Studios. 

Nie jest to jednak koniec scenarzysty w świecie Wiedźmina- jak ogłoszono niedawno, będzie on odpowiadał także za napisanie najnowszej animacji o Geralcie, której oficjalne potwierdzenie wypłynęło zaledwie kilka dni temu. 

Choć nie wiadomo, kiedy "Moon Knight" trafi na platformę streamingową Disney +, to bez wątpienia oczekiwania mogą być wysokie. W listopadzie zeszłego roku poznaliśmy przecież pierwszego scenarzystę projektu, którym był Jeremy Slater. Ci, którzy interesują się kinem bohaterskim, mogą kojarzyć nazwisko. Twórca odpowiadał wcześniej za "The Umbrella Academy". Pozostaje czekać do 2022 roku, albowiem jest na co! 

scenarzysta wiedźmina

Jeśli lubicie kino, to koniecznie zainteresujcie się naszymi ostatnimi recenzjami: 

Tagi: Marvel Cinematic Universe Moon Knight wiedźmin