Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2020 15:14
Observer 2
1073V

Observer 2 nadciąga. Bloober Team pokazał pierwszą zajawkę

Cyberpunkowy horror od Bloober Team będzie rozwijany. Twórcy z Krakowa opublikowali pierwszą zajawkę, a jednocześnie potwierdzili rozwój marki Observer. Gracze mogą szykować się na kolejną przerażającą historię.

Observer trafił na rynek w 2017 roku. Jest to psychologiczny horror przygotowany przez krakowski Bloober Team i gra dotychczas zadebiutowała na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switchach oraz komputerach (PC/Mac/Linux). Krakowianie w ubiegłym roku nie mogli narzekać na brak atrakcji, ponieważ zapewnili graczom dwa horrory (Layers of Fear 2 i Blair Witch), ale najwidoczniej zespół pracował nad jeszcze jednym projektem.

Pierwsza zajawka nie mówi nam wiele, ale w opisie materiału została dodana mała zagadka:

new_incoming_call_, sig: ch120n 1nc02p02473d_.

Gracze mogą oczywiście łatwo połączyć projekt ze wspomnianym wcześniej Observerem. Bloober Team wydało także komunikat w sprawie produkcji – warto zwrócić uwagę, że gra powinna zadebiutować w 2020 roku, ponieważ „produkt” ma mieć wpływ na wyniki finansowe.

Zarząd Bloober Team S.A. (dalej: „Emitent”) informuje, że zakończył pierwszą część prac nad produktem związanym z marką swojej gry “Observer" (dalej: „Produkt”). O szczegółach w związku z kampanią marketingową Emitent będzie informował w kolejnych miesiącach odrębnym raportem bieżącym. W ocenie Emitenta sprzedaż Produktu będzie mieć wpływ na wyniki finansowe Emitenta za rok 2020 i kolejne okresy.

Warto sprawdzić inne wiadomości o grach Bloober Team:

Źródło: Bloober Team

Tagi: Aspyr Bloober Team Observer Observer 2